• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 889 634 552

Sito do Piasku

Oferowane w naszej firmie sita do piachu wykonane są ze specjalnych surowców w taki sposób, aby splot odznaczał się znakomitą stabilnością oraz wytrzymałością. Od tego zależy w dużym stopniu jakość przesiewanego materiału, co przekłada się bezpośrednio na zyski naszych klientów. Wykorzystane do ich produkcji tworzywo jest trudnościeralne, co przekłada się na wydłużenie czasu eksploatacji produktu. Dzięki zdolności do samoczyszczenia i specjalnej konstrukcji, sita doskonale sprawdzają się przy przesiewaniu materiałów drobnoziarnistych i wilgotnych.

Przesiewanie produktów sypkich jest procesem wymagającym wysokiej precyzji, dlatego każde sito do piasku musi być sprawdzone już na etapie produkcji, aby zagwarantować klientom niezawodne, efektywne działanie. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów
i służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego sita do piasku. Sita zabezpieczone są przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sit przemysłowych i złożenia zamówienia.

Pozostałe zalety oraz możliwe zastosowania naszych sit do piachu

Oprócz wspomnianych wcześniej zalet materiałowych, niemal każde sito do piasku z naszej oferty cechuje się również:

  •  dużą poręcznością i lekkością konstrukcji,
  •  zastosowaniem dodatkowych zabezpieczeń, przeciwdziałających powstawaniu korozji,
  •  relatywnie niską ceną, przy zachowaniu wysokiej jakości, która jest zasługą silnie zoptymalizowanych procesów produkcyjnych.

Ponadto zapewniany przez naszą firmę asortyment jest także bardzo prosty w użytkowaniu. Zasada jego działania ogranicza się wyłącznie do ustawienia sita pod odpowiednim kątem, a następnie do aplikacji przesiewanego materiału.

Jeśli chodzi o możliwe zastosowania, proponowane przez nas sita do piachu przeznaczone są przede wszystkim do czynności stricte budowlanych oraz związanych z pielęgnacją ogrodu. Świetnie sprawdzą się m.in. do przesiewania kompostu, gleby oraz sypkich materiałów konstrukcyjnych.

Szeroki wybór sit do piasku

Dysponujemy szerokim asortymentem produktów do przesiewania materiałów sypkich. Nasze sita do piachu są wszechstronnym rozwiązaniem do zastosowania w wielu różnorodnych gałęziach przemysłu. Na oferowane produkty udzielamy pełnej gwarancji producenta. Sita spełniają wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących normach, co potwierdzone jest certyfikacją.

Wyłącznie odpowiednio dobrane sito gwarantuje optymalizację wydajności w danym zakładzie produkcyjnym. Mobilność naszych artykułów umożliwia łatwy i szybki transport w dowolne miejsce oraz bezproblemowe magazynowanie.

Sita mogą być zabezpieczone przed negatywnym działaniem wybranych substancji chemicznych oraz wody. Montaż i demontaż sit jest niezwykle intuicyjny, nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. W trosce o zachowanie najwyższego poziomu obsługi klienta dostosowujemy nasze produkty do konkretnych warunków – rozmiary oczek oraz ich kształt wykonujemy zgodnie z indywidualnymi preferencjami zleceniodawcy.

Najwyższej jakości sita do piachu

Wybrane produkty można obejrzeć w Galerii, gdzie zostały zaprezentowane na wysokiej jakości zdjęciach. Pełna oferta znajduje się w katalogu dostępnym do pobrania na stronie internetowej. Aby zagwarantować powtarzalność i zgodność naszych sit do piasku z rygorystycznymi standardami, wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością, dzięki któremu wyłapujemy wszelkie niedoróbki we wstępnej fazie produkcji, a następnie szybko je eliminujemy.

Sito do piasku może być wykonane w dowolnym rozmiarze. Na życzenie możemy również dopasować odpowiednie zaczepy. Realizujemy zamówienia niestandardowe. Jako producent jesteśmy w stanie zagwarantować płynność dostaw, rabaty dla stałych klientów oraz ekspresowe terminy realizacji. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wdrożyliśmy wiele autorskich rozwiązań, dzięki którym nasze produkty odznaczają się ponadprzeciętnymi parametrami pracy. Implementujemy również innowacyjne technologie pojawiające się w branży. O naszej pozycji świadczą wystawione przez klientów referencje.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych nabyciem profesjonalnych sit do piasku, dostępnych w ramach naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego.