• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 889 634 552

Sita plecione, siatki

Sito plecione jest jednym z najpowszechniej stosowanych rodzajów stalowych sit przemysłowych. W istotny sposób wpływa na to ich wysoka uniwersalność oraz idąca w parze wzmożona ilość możliwych zastosowań.

Konstrukcja sit plecionych jest wyjątkowo prosta, a tym, co szczególnie wyróżnia ją na tle pozostałych, dostępnych w naszej ofercie rozwiązań jest relatywnie duża powierzchnia otwarta ich struktury.

W ramach naszego asortymentu do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki wybór funkcjonalnych i posiadających niezwykle trwałą konstrukcję sit plecionych. W zależności od potrzeb klienta, jesteśmy w stanie zaproponować produkty w wariantach zarówno jedno-, jak i wielokarbowych, z przeplotem pojedynczym lub wielokrotnym oraz wyposażonych w oczka o kształtach kwadratowych lub prostokątnych.

Spośród najczęstszych przykładów wykorzystania siatek tego rodzaju wymienić można chociażby wszelkiego rodzaju mechaniczne procedury przesiewania, separowania oraz filtrowania. Dodatkowo sita plecione z naszej oferty mogą zostać również użyte w formie kratek zabezpieczających oraz rozmaitych elementów konstrukcyjnych, wchodzących w skład maszyn przemysłowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów proponowanej oferty.