• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 889 634 552

Sito Strunowe

Sito strunowe nadaje się zwłaszcza do oddzielania od siebie materiałów zawilgoconych albo do przesiewów o naciągu wzdłużnym, ale to tylko część z pomysłów na jego zastosowanie. Produkt posiada dużą wolną powierzchnię, co wpływa na efektywność pracy. W zależności od potrzeb klienta możemy dostarczyć takie sita o rożnych wymiarach. Wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, która najlepiej się sprawdza do realizacji takich zadań.

Spośród zalet sit strunowych na wyróżnienie zasługuje m.in. duża zdolność do samooczyszczania, co pozwala ograniczyć zabiegi konserwacyjne produktu. Ponadto wykazuje się znaczącą odpornością na zatkanie – a to ma bardzo pozytywny wpływ na wydajność procesu przesiewania. Do tego należy wspomnieć o trwałości naszych produktów, dzięki czemu można je użytkować przez wiele lat.

Dostępne w ofercie sita strunowe można zamawiać, kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością doradzimy najkorzystniejszy wybór oraz udzielimy dodatkowych szczegółów dotyczących produktów.