• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 889 634 552

Sita szczelinowe zgrzewane

Sito szczelinowe jest wynikiem procesu produkcyjnego polegającego na zgrzewaniu drutów profilowych oraz nośnych. Dzięki tej technologii świetnie sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu – np. wydobywczym czy chemicznym. Niezależnie od tego, czy układ jest statyczny, czy dynamiczny, takie sito wykazuje się maksymalną wydajnością.

Udostępniane przez nas sita szczelinowe zgrzewane są wytwarzane za pomocą nowoczesnych technologii oraz wysokiej jakości surowców. Dzięki temu zyskują uniwersalne zastosowania (chociażby jako wkłady świecowe czy filtracyjne do filtrów osiowych i wielu innych), a także niespotykaną trwałość zapewniającą możliwość wieloletniej eksploatacji. Jednocześnie wykazują się znaczną odpornością na zatkanie, co ma znaczenie zwłaszcza przy wilgotnych materiałach.

Dostarczamy sita tego typu w wymiarach dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Sita szczelinowe zaprezentowane na stronie można zamawiać, kontaktując się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Zachęcamy do zaznajomienia się z dostępną ofertą. Służymy również pomocą w wyborze.