• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 786 234 225

Sito do Piasku

Oferowane w naszej firmie sita do piachu wykonane są ze specjalnych surowców w taki sposób, aby splot odznaczał się znakomitą stabilnością oraz wytrzymałością. Od tego zależy w dużym stopniu jakość przesiewanego materiału, co przekłada się bezpośrednio na zyski naszych klientów. Wykorzystane do ich produkcji tworzywo jest trudnościeralne, co przekłada się na wydłużenie czasu eksploatacji produktu. Dzięki zdolności do samoczyszczenia i specjalnej konstrukcji, sita doskonale sprawdzają się przy przesiewaniu materiałów drobnoziarnistych i wilgotnych.

Przesiewanie produktów sypkich jest procesem wymagającym wysokiej precyzji, dlatego każde sito do piasku musi być sprawdzone już na etapie produkcji, aby zagwarantować klientom niezawodne, efektywne działanie. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów
i służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego sita do piasku. Sita zabezpieczone są przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sit przemysłowych i złożenia zamówienia.