• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 786 234 225

Sito do Piasku

Oferowane w naszej firmie sita do piachu wykonane są ze specjalnych surowców w taki sposób, aby splot odznaczał się znakomitą stabilnością oraz wytrzymałością. Od tego zależy w dużym stopniu jakość przesiewanego materiału, co przekłada się bezpośrednio na zyski naszych klientów. Wykorzystane do ich produkcji tworzywo jest trudnościeralne, co przekłada się na wydłużenie czasu eksploatacji produktu. Dzięki zdolności do samoczyszczenia i specjalnej konstrukcji, sita doskonale sprawdzają się przy przesiewaniu materiałów drobnoziarnistych i wilgotnych.

Przesiewanie produktów sypkich jest procesem wymagającym wysokiej precyzji, dlatego każde sito do piasku musi być sprawdzone już na etapie produkcji, aby zagwarantować klientom niezawodne, efektywne działanie. Oferujemy także szeroki wybór akcesoriów
i służymy fachowym doradztwem w zakresie wyboru optymalnego sita do piasku. Sita zabezpieczone są przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sit przemysłowych i złożenia zamówienia.

Pozostałe zalety oraz możliwe zastosowania naszych sit do piachu

Oprócz wspomnianych wcześniej zalet materiałowych, niemal każde sito do piasku z naszej oferty cechuje się również:

  •  dużą poręcznością i lekkością konstrukcji,
  •  zastosowaniem dodatkowych zabezpieczeń, przeciwdziałających powstawaniu korozji,
  •  relatywnie niską ceną, przy zachowaniu wysokiej jakości, która jest zasługą silnie zoptymalizowanych procesów produkcyjnych.

Ponadto zapewniany przez naszą firmę asortyment jest także bardzo prosty w użytkowaniu. Zasada jego działania ogranicza się wyłącznie do ustawienia sita pod odpowiednim kątem, a następnie do aplikacji przesiewanego materiału.

Jeśli chodzi o możliwe zastosowania, proponowane przez nas sita do piachu przeznaczone są przede wszystkim do czynności stricte budowlanych oraz związanych z pielęgnacją ogrodu. Świetnie sprawdzą się m.in. do przesiewania kompostu, gleby oraz sypkich materiałów konstrukcyjnych.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych nabyciem profesjonalnych sit do piasku, dostępnych w ramach naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego.