• Nasz adres
  • Nowiny 26-052, ul. Szkolna 2/2
  • Zadzwoń
  • +48 889 634 552

Sita stalowe, metalowe

Dostarczane przez nas sita stalowe produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dzięki temu wykazują się konkurencyjnymi parametrami i są przygotowane na wieloletnią eksploatację. Najczęstszymi odbiorcami naszych sit są klienci z branży chemicznej, spożywczej, przemysłowej oraz budowlanej, ale przydają się również w innych gałęziach wytwórstwa. Ze względu na swoją trwałość oraz wiele możliwości zastosowań, sita wykonane ze stali są popularnym wyrobem w niemal każdej dziedzinie przemysłu produkcyjnego.

Sito stalowe dostępne w naszym sklepie może być wykonane na różne sposoby. Posiadamy wersje plecione, szczelinowe, strunowe, harfowe, tłoczone i zagrzewane. W zależności od potrzeb klientów dostarczamy sita o rozmaitych specyfikacjach, przeznaczone do specjalnych zadań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sit stalowych, a w razie zainteresowania zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z przyjemnością pomożemy w wyborze i udzielimy więcej informacji o produktach.